Tātad punktu fonds ir izveidots

celtniecības footings izmanto visas programmas, kurās nav pārāk smagas struktūras slodzes ir efektīvi būt un lēti pārsūtīt zemē. Punktu pamatu var veidot citādi. Jūs varat uzzināt, kādas iespējas jums ir, kas jums nepieciešams, lai noteiktu pamatu un kā soli pa solim turpināt.

pamatinformācija

footings var izmantot visur, kur lielas slodzes rodas - parasti tas ir terases vai par pamatu nelielu dārza nojume.

To priekšrocība ir tā, ka ar punktu pamatu ir nepieciešams daudz materiālu, piemēram, ar nepārtrauktu pamatplāksni. Turklāt punktveida pamatu arī daudz vieglāk ražot.

Dažāda veida punktveida pamati

Vieglākais veids, kā veidot punktu pamatu koka struktūru, ar trotuāra plāksnes no betona, kas ir vienkārši piemēro smilšu slāni, ar ko pēc noteikta gultā grants. Lielākajai daļai terašu konstrukciju tas parasti ir pietiekami, un jūs pats ietaupat betonu.

No otras puses, klasiskais pamati ir no dzelzsbetona. Armatūras stiprinājumi, kas izgatavoti no pīta dzelzs, ir piemēroti pastiprināšanai šeit. Lietie pamatu izmēri praksē atšķiras apmēram 30 x 30 cm un 50 x 50 cm. Lai vienmērīgi noņemtu strukturālās slodzes, jums vienmēr jābūt vienādam attālumam no otra un vienmērīgi jāpielīdzina.

izveidot footings sals Lai nav iesaldēt ūdens iekļūšanu, un to var paaugstināt Fonda locekli pamatakmenī bedrēm jābūt zemnīca vismaz līdz sals jomā. Mūsu platuma grādos tas ir 80 cm dziļumā.

fonds punktus pievienojamas pastu un rāmja

Individuālās Pamatu punktus var arī izmantot, lai noteiktu ziņas vai stāv - par būvniecību carport vai žogs. Atkal ir īpaši svarīgi saglabāt mitrumu.

soli pa solim, lai punktu pamatu dzelzsbetona

  • betona
  • Armatūras būros
  • Maurer stīgu
  • koka likmju
  • lāpsta
  • konkrētu tvertnes un maisīšanas
  • līmeņa

mēra pirmo pamatu un atvienojiet

Izmēriet savu pamatu laukumu ar lielu precizitāti un nodot izmēri uz zīmējums, ko veicat uz grafika papīra. Tātad jūs varat precīzi plānot savu pamatu.

Tad jūs esat iestrēdzis ar koka mieti un stīgu Maurer dibināšanas jomā, un atsevišķu izbēgšanas no, kā arī atzīmēt centrā katra fonda punktam ar koka staba.

2. Dig pamats bedrēs

Dig tagad ir 40 x 40 cm plata bedre apmēram 80 cm dziļi zemē, kur atzīmēta ar koka mieti nodibinājums punktu.

Pārliecinieties, ka visi punkti faktiski ir vienā un tajā pašā izlīdzināšanas rindā.

3. Liešana betonā

Tagad jūs varat ievietot pastiprinājuma būrus pamatnes bedrēs un ieliet betonā. Ja jūs neizmantojat pastiprinājumu, betonam jāpieliek 25 cm slāņi, kurus vispirms saspiežat, pirms ielej nākamajā slānī.

Jūs varat sajaukt betonu sevi no saliekamiem betona maisiem pie datortehnikas veikala vai piegādāt uz betona rūpnīcu. Tas parasti ir vērts tikai lielākiem daudzumiem. Lai izveidotu savu betonu, jums ir nepieciešams sajaukšanas mašīna un pieredze. Pirms turpmākās apstrādes, pamats jānodrošina pietiekami cietinātājam - atkarībā no betona veida tas var aizņemt līdz desmit dienām.

Tips & TricksDie vienkāršāks variants, kurā tiek iegūts neviens žāvēšanas laikā, to, ja jūs vienkārši gulēja seguma plātņu betonu uz grants gultā ir. Parasti tas ir pietiekams lielākajai daļai mērķu un mazāku kravu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru