Lai aprēķinātu enerģijas patēriņu par savu ledusskapi

dzīvojamo ledusskapji ir neaizstājams mūsdienu pārtikas produktu uzglabāšanai, jo laikā, augsto elektroenerģijas cenām, pieprasījums energoefektīvu tehniku. Ikviens, kurš domā par jaunu pirkumu, kaut arī vecais ledusskapis joprojām darbojas labi, vienkārši vēlas, lai taupītu enerģiju. Neatkarīgi no tā, vai jaunas ierīces iegāde patiešām atmaksājas, jūs uzzināsiet, kad aprēķināsiet vecā ledusskapja enerģijas patēriņu un pārbaudīsiet, kad modernais ledusskapis ir amortizēts.

Lai aprēķinātu enerģijas patēriņu jūsu ledusskapja

aptuveno aprēķinu strāvas patēriņš ir samērā vienkāršs, jums ir nepieciešams veikt tikai vienu stundu laika, lai to, un ir nepieciešams, kā svarīgs pavediens, enerģijas patēriņu jūsu ledusskapī.

Šī vērtība, visticamāk, atrodama vienības nosaukumā, kas izteikts vatos. Ja numurs uz zīmes nav atzīmēts, meklēt elektroenerģijas patēriņu internetā vai pārbaudīt ar ierīces ražotāju.

Tagad apstājieties, cik minūtes stundā ir aktīvs jūsu ledusskapja kompresors. Noteikti ievērojiet skaidri dzirdamu skaņu, kas norāda, kad kompresors darbojas. Tad sākas aprēķins. Berechnen Aprēķiniet jaudas patēriņu un enerģijas patēriņu ledusskapī.

Apturiet minūtes 24 reizes, lai noteiktu, cik ilgi kompresors darbosies dienā.

  • Sareiziniet rezultātu ar 365, lai redzētu, cik ilgi kompresors darbosies katru gadu.
  • Convert visu lietu atpakaļ stundās (dalīts ar 60) un reizināt stundu skaitu pēc enerģijas patēriņa (piemēram, 140 vati).
  • Ja jūs tagad sadalāt šo rezultātu par 1000, jūs esat aprēķinājis elektroenerģijas patēriņu kWh.
  • beigās, var reizināt izmaksas uz vienu kWh, kā rezultātā līdz šim ir tiem aptuveni 26 līdz 30 centus: Tagad jūs zināt, aptuveni cik daudz elektrības jums ir jāmaksā nauda par jūsu ledusskapi katru gadu.

Pārskats par orientācijas

For orientāciju, mēs piedāvājam īsu pārskatu vietnē reālistisku enerģijas patēriņu, minūte periodi stundā, un no tā izrietošās gada enerģijas izmaksas par cenu 27 centiem par kWh:

Power

ilgums minūtes stundāgada elektroenerģijas izmaksas100
1039.42 EUR 150
1059.13 eiro100
1247.30 eiro150
1263.07 EUR Tips & TricksAuf tehniskie līdzekļi, lai noteiktu enerģijas patēriņu ar elektrības skaitītāja, elektroenerģiju no sienas un ledusskapis tiek pārslēgts. Dažās pilsētās jūs varat aizņemties šādu ierīci no Pilsonības biroja vai pat no Pilsētas bibliotēkas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru