Kaļķu apmetums pareizi piemērot

Remodeling kaļķu apmetums apvieno daudzas labas īpašības - viņš ir pelējums izturīgs, elpojošs un var regulēt mitrumu labi. Tas padara to par lielisku izvēli kā dzīvokļa apdares mēteli. Kopš tā laika kaļķu apmetums ir pieejams jau vairākus gadus, kā caurviju spīdumu tirgū arī var pievienot noslēdzošais mēteli bez pašu problēmu - pat ja jūs neesat apdāvināts amatnieks. Jūs to ātri atpazīsiet, izpildot tālāk sniegtos norādījumus. Abklebeband

maskēšanas lentu un filmu

  1. , ja nepieciešams, pildvielas un pildvielas aizpildīšanai bāzes slānis un nelielu konteineru tīra ūdens, lai izmantotu, lai izskalotu
  2. materiāla sarakstā
  3. īsa pile iespējams jērāda veltnis vai plastmasa veltnis
  4. ka, lai aizvāktu režģa
  5. pietiekami lomu
  6. ja nepieciešams, Izlīdzinošs veltnis vai struktūras suka, sūklis vai veltnis.

1. solis

aptver visu. Maskēšanas lentu un filmu jāpalīdz apkopota visa uzplaiksnījuma saspringts, ko vajadzētu abkriegen nekāda splash, maskēšanas lentu nodrošina malām un locītavas un uztur filmu un maskēšanas lentu vietā.

Step 2 Pārbaudiet sienas ar izciļņiem un plaisām, zvīņošanos apmetums vai atlikušie caurumi vai sašķeltas malām. Kas ir nepareizi, vispirms jānostiprina ar špakteli - apmetuma slānis ir tik plāns, ka tas nevar aptvert nevienmērību.

Solis 3

Ja špakteļļa ir žāvēta, atveriet tvertni, iegremdējiet veltni un noslaukiet to uz pilienu paplātes. Tad pārklājiet apmetumu uz ruļļa uz nelielu sienas gabalu vienmērīgā kustībā. Centieties, lai iegūtu justies par to, ko garums sienas var uzsvērt tīrīt ar apslēptu roll - tad jūs saņemsiet justies par ritmu darbu. Turpiniet strādāt, līdz siena tiek apmestas, pēc tam noņemiet maskēšanas lentu un gleznotāja krepi.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru