Dzīvošanai

1. pasūtījums ir puse no dzīves

gājēju skapis garantē labu pārskatu un daudz vietas uzglabāšanai apģērbiem un aksesuāriem. Tas darbojas tikai tad, ja saglabājat pasūtījumu. Rūpīgi sakārtojiet savu kabinetu un mēģiniet to organizēt. Vienreiz nedēļā, lai skapi notīrītu, paiet stundu uz vienu stundu.

2. Izveidot krātuves vietu

Ja jums ir nepieciešams papildu krātuves telpa skapī, to var viegli izdarīt ar dažiem trikiem: Sew vairākas kabatas uz paklāja vai biezu auduma gabalu, kur var uzglabāt piederumus. Jūs varat ērti uzglabāt netīru apakšveļas iepakojumus grozos vai mājas kastēs. Ja jums nav rotaslietu kastes, jūs varat arī pakārt savas ķēdes un aproces uz drēbju āķiem. Tātad jūs tos vienmēr redzat tūlīt.

Kastes un grozi nodrošina labāku pārskatu, sadalot tos mazākās sadaļās. Mēbeļu tirgū jūs saņemat grozi, kuriem jau ir apakšnodaļas, vai arī varat tos veidot paši Ievietojiet kartona sloksnes savā starpā un atsevišķas atsevišķas vietas atbilstoši savām prasībām. Farbs 3. Krāsošana

Gultas skapim ir jauka atmosfēra, kas aicina jūs apskatīt mieru un prātu, lai izvēlētos apģērbu par dienu vai vakaru. Tāpēc jūs varat būt arī radoši krāsu dizainā: piemēram, bāli dzeltenas sienas, baltas plaukti un gaiši zaļi grozi. patīkama atmosfēra. Licht 4. Gaisma

Izveidojot skapi, atcerieties, ka jums šeit vajadzīgs gaismas avots. Ja apgabalā nav griestu gaismas, varat arī uzstādīt grīdas spuldzi, kas rada skaistu netiešo apgaismojumu. Bet jūs arī varat būt radošāks un, piemēram,. Saspiediet šauras caurules zem dažiem plauktiem. Kā izveidot modernu, radošu apgaismojumu. Tas ir praktiski, ja jūs ievietojat kustības detektoru jūsu ieejas skapī, tā ka, iekļaujot skapī, gaisma tiek ieslēgta.

5. Apavi Apavi Jūs varat vai nu iešūt vērā mājās kurpju plaukts, vai jums skava pie zemes, plaukts un atstāt savus apavus važām dangling to. Varat arī piestiprināt vienu vai plauktus tieši virs zemes. Pārliecinieties, vai jums ir neliels slīpums (mugurpusei jābūt augstākai par priekšējo), lai jūs labāk varētu redzēt kurpes.

6. Spogulis

Ja jūsu garderobe ir pietiekami liela, lai mainītu, neaizmirstiet atstāt vietu lielam spogulim. Tātad jūs varat pārbaudīt pēc sauļošanās un labāk izvēlēties atbilstošus piederumus. Ja jūsu drēbju skapis nav pietiekami liels, ieteicams pievienot pilna garuma spoguli pie skapja. Turklāt jūs joprojām varat dekorēt spoguli. Uzziniet, kādas iespējas šeit ir pieejamas: rotājiet spoguļus.

Padomi un trikiJūs vēl neesat garderobe? Mēs paskaidrosim, kā jūs varat viegli izveidot sev: tikai dažus soļus uz ieejas skapi.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru